Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551090

38 m2 2 Pokoje 19 736,84 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2017  
750 000,00 PLN szczegóły
Kabacki Dukt

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552086

116 m2 3 Pokoje 17 844,83 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 2005  
2 070 000,00 PLN szczegóły
Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550233

61,32 m2 3 Pokoje 14 514,02 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2001  
890 000,00 PLN szczegóły
Skrajna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550185

30,45 m2 2 Pokoje 16 847,29 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2013  
513 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550192

3 014 m2   152,62 PLN/m2
     
460 000,00 PLN szczegóły
Marii Konopnickiej

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964550182

370 m2   4 027,03 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1998 Działka 1 600 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Witolda Pileckiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550178

58,74 m2 3 Pokoje 59,58 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2019  
3 500,00 PLN szczegóły
Aleja Rzeczypospolitej

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550167

61,48 m2 3 Pokoje 82,95 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
5 100,00 PLN szczegóły
Wiktoryn

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550166

18,70 m2 1 pokoi 20 588,24 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2022  
385 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551644

1 588 m2   85,00 PLN/m2
     
135 360,00 PLN szczegóły
Stefana Okrzei

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550158

45 m2 2 Pokoje 7 111,11 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1960  
320 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551235

41,60 m2 2 Pokoje 12 620,19 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
525 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: