Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Romana Dmowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964504260

50,10 m2 2 Pokoje 11 277,45 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1945  
565 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505551

70 m2 3 Pokoje 4 990,86 PLN/m2
    Działka 42 000 m2
349 360,00 PLN szczegóły

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964505377

243,80 m2   3 610,99 PLN/m2
  Rok budowy 1993 Działka 6 500 m2
880 360,00 PLN szczegóły
Rolnicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964504161

559,34 m2 8 pokoi 8 849,72 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2003 Działka 6 163 m2
4 950 000,00 PLN szczegóły
Wojskowa

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964504044

51,70 m2 1 pokoi 80,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
4 136,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964503974

206,50 m2 4 Pokoje 13 317,19 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 8 900 m2
2 750 000,00 PLN szczegóły
Klasztorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964504005

41,57 m2 2 Pokoje 8 770,75 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1895  
364 600,00 PLN szczegóły
Zielona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503842

45,05 m2 2 Pokoje 20 910,10 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
942 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964503631

9 964 m2   76,17 PLN/m2
     
759 000,00 PLN szczegóły
Mokotowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542693

84 m2 3 Pokoje 94,05 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
7 900,00 PLN szczegóły
Źródlana

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964503570

1 024 m2   190,43 PLN/m2
     
195 000,00 PLN szczegóły
Iwicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964503556

62 m2 3 Pokoje 73,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1955  
4 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: