Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512944

759 m2   289,86 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Gościniec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964512938

147,15 m2 5 pokoi 7 473,33 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1999  
1 099 700,00 PLN szczegóły
Klonowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519352

823 m2   1 214,29 PLN/m2
     
999 360,00 PLN szczegóły
Kościelna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512930

190 m2   2 421,05 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 634 m2
460 000,00 PLN szczegóły
Akacjowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512926

4 680 m2   91,88 PLN/m2
     
430 000,00 PLN szczegóły
Józefa Mehoffera

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964513086

102 m2 7 pokoi 3 137,25 PLN/m2
  Rok budowy 1980  
320 000,00 PLN szczegóły
Żytnia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512894

1 001 m2   238,76 PLN/m2
     
239 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Romanowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964512878

48,09 m2 3 Pokoje 20 378,46 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2020  
980 000,00 PLN szczegóły
Wróbla

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512891

330 m2 11 pokoi 4 542,42 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1987 Działka 584 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512888

400 m2   3 125,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1998 Działka 9 469 m2
1 250 000,00 PLN szczegóły
Rolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512760

194 m2 5 pokoi 8 195,88 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1998 Działka 1 515 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły
Solec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964512729

100,23 m2 4 Pokoje 32 475,31 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2019  
3 255 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: