Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548346

28,24 m2 1 pokoi 14 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1900  
395 360,00 PLN szczegóły
Ignacego Daszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548324

31 m2 1 pokoi 11 580,65 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2020  
359 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548320

72,27 m2 3 Pokoje 17 974,26 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
1 299 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Centrum C

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548321

42,30 m2 2 Pokoje 61,47 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1954  
2 600,00 PLN szczegóły
Bukowiecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548318

38 m2 2 Pokoje 78,95 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2022  
3 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548316

4 042 m2   106,38 PLN/m2
     
430 000,00 PLN szczegóły
Kmicica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548315

68,06 m2 4 Pokoje 9 183,07 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2025  
625 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550214

53,20 m2 3 Pokoje 8 070,68 PLN/m2
Piętro 9 z (11)    
429 360,00 PLN szczegóły
Łucka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548311

56 m2 2 Pokoje 80,36 PLN/m2
Piętro 15 z (30) Rok budowy 2004  
4 500,00 PLN szczegóły
SIlnikowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548310

70 m2 3 Pokoje 92,86 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2025  
6 500,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548345

25,10 m2 1 pokoi 14 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1900  
351 400,00 PLN szczegóły
Chmielna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548304

24,33 m2 1 pokoi 143,44 PLN/m2
Piętro 1 z (5)    
3 490,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: