Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536265

4 507 m2   44,15 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły
Storczykowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964537472

172 m2 4 Pokoje 7 843,02 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 178 m2
1 349 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536288

1 005 m2   69,65 PLN/m2
     
70 000,00 PLN szczegóły
Rozlazłowska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534559

4 070 m2   122,60 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536293

1 858 m2   64,59 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Polnych Kwiatów

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512629

2 039 m2   1 299,66 PLN/m2
     
2 650 000,00 PLN szczegóły
Poręby

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964464239

1 230 m2   609,76 PLN/m2
     
750 000,00 PLN szczegóły
Józefa Mehoffera

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964513086

102 m2 7 pokoi 3 137,25 PLN/m2
  Rok budowy 1980  
320 000,00 PLN szczegóły
Płochocińska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964472318

200 m2 5 pokoi 19 250,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 2 667 m2
3 850 000,00 PLN szczegóły
Żeglugi Wiślanej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964497729

55,50 m2 3 Pokoje 12 072,07 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2012  
670 000,00 PLN szczegóły
Dudka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964509425

336 m2 6 pokoi 10 267,86 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 2 351 m2
3 450 000,00 PLN szczegóły
Ornecka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512678

1 646 m2   898,54 PLN/m2
     
1 479 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: