Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Zygmunta Modzelewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551224

66 m2 2 Pokoje 16 590,91 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2001  
1 095 000,00 PLN szczegóły
Cieszyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550606

100,53 m2 3 Pokoje 24 669,25 PLN/m2
Piętro 1 z (6)    
2 480 000,00 PLN szczegóły
Zbójnicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550325

6 066 m2   428,62 PLN/m2
     
2 600 000,00 PLN szczegóły
Drohobycka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550657

84,70 m2 3 Pokoje 9 787,49 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2006  
829 000,00 PLN szczegóły
Cypriana Kamila Norwida

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549642

547 m2   10 786,11 PLN/m2
    Działka 1 871 m2
5 900 000,00 PLN szczegóły
Grodkowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548969

44,80 m2 2 Pokoje 71,43 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2010  
3 200,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549897

37 m2 2 Pokoje 10 730,00 PLN/m2
Piętro 7 z (16)    
397 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964493956

3 750 m2   949,33 PLN/m2
     
3 560 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964551234

123 m2   16 252,03 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 23 089 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły
Raszyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550483

24,25 m2 1 pokoi 24 659,79 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1938  
598 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551227

5 100 m2   388,24 PLN/m2
     
1 980 000,00 PLN szczegóły
ks. płk Jana Mrugacza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551245

75 m2 3 Pokoje 15 986,67 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2011  
1 199 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: