Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Wrzosowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546378

34 m2 2 Pokoje 14 558,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
495 000,00 PLN szczegóły
Aleksandrowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541029

80,90 m2 4 Pokoje 8 887,52 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 1976  
719 000,00 PLN szczegóły
Czeremchowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546933

66,91 m2 3 Pokoje 10 745,78 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2016  
719 000,00 PLN szczegóły
Bitwy pod Monte Cassino

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544480

60 m2 3 Pokoje 8 608,33 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 1983  
516 500,00 PLN szczegóły
Bitwy pod Monte Cassino

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544483

61 m2 3 Pokoje 8 467,21 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 1983  
516 500,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547886

115 m2 4 Pokoje 9 556,52 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 450 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964546891

300 m2   35,00 PLN/m2
     
10 500,00 PLN szczegóły
Łazienna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546769

180,57 m2 1 pokoi 7 171,73 PLN/m2
  Rok budowy 2023  
1 295 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547443

12 766 m2   9,53 PLN/m2
     
121 650,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Działka (Inwestycyjna) na wynajem

Numer oferty : 34964502679

10 000 m2   1,50 PLN/m2
     
15 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547452

3 600 m2   46,67 PLN/m2
     
168 000,00 PLN szczegóły
Mokra

Działka na sprzedaż

Numer oferty : 34964547441

5 773 m2   281,14 PLN/m2
     
1 623 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: