Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546599

1 512 m2   82,67 PLN/m2
     
125 000,00 PLN szczegóły
PCK

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546511

750,26 m2 10 pokoi 1 464,83 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1998 Działka 539 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły
Bukowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546603

1 584 m2   249,00 PLN/m2
     
394 416,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546509

160 m2 4 Pokoje 3 743,75 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 1 146 m2
599 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546607

1 732 m2   143,76 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546560

1 656 m2   479,47 PLN/m2
     
794 000,00 PLN szczegóły
Piaskowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546571

1 493 m2   186,87 PLN/m2
     
279 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546593

23 654 m2   23,25 PLN/m2
     
550 000,00 PLN szczegóły
Klonowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546557

1 417 m2   409,32 PLN/m2
     
580 000,00 PLN szczegóły
Chojeńska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546569

1 906 m2   110,18 PLN/m2
     
209 999,00 PLN szczegóły
Ciepłownicza

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546611

3 312 m2   78,50 PLN/m2
     
260 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546529

148,24 m2 4 Pokoje 6 401,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 1 514 m2
949 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: