Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Mickiewicza

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546620

304,30 m2   2 099,90 PLN/m2
  Rok budowy 2010  
639 000,00 PLN szczegóły
Pasterska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546525

244,80 m2 3 Pokoje 4 799,84 PLN/m2
  Rok budowy 2020 Działka 3 120 m2
1 175 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546567

1 229 m2   76,48 PLN/m2
     
94 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546609

3 128 m2   46,36 PLN/m2
     
145 000,00 PLN szczegóły
Pogodna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546594

732 m2   203,55 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546614

1,30 m2   569 153,85 PLN/m2
     
739 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546551

4 760 m2   41,39 PLN/m2
     
197 000,00 PLN szczegóły
Strykowska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546572

50 308 m2   31,61 PLN/m2
     
1 590 000,00 PLN szczegóły
Plantowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546532

200 m2 4 Pokoje 5 700,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1997 Działka 855 m2
1 140 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546553

1 194 m2   37,69 PLN/m2
     
45 000,00 PLN szczegóły
Srebrzyńska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546574

2 013 m2   220,57 PLN/m2
     
444 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Książka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546584

1 069 m2   205,80 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: