Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546038

1 801 m2   166,02 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546032

2 063 m2   63,02 PLN/m2
     
130 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546035

993 m2   79,00 PLN/m2
     
78 447,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546029

33 100 m2   17,82 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły
Zacisze

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546039

1 218 m2   276,68 PLN/m2
     
337 000,00 PLN szczegóły
Pod Homolami

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964546048

492 m2   11 382,11 PLN/m2
Piętro 3 z () Rok budowy 2025  
5 600 000,00 PLN szczegóły
Aleja Prymasa Tysiąclecia

Obiekt na wynajem

Numer oferty : 34964536897

470 m2   57,45 PLN/m2
     
27 000,00 PLN szczegóły
Augusta Cieszkowskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964545700

170 m2 9 pokoi 40,59 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
6 900,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964532500

96,85 m2 4 Pokoje 71,24 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2021  
6 900,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546055

1 036 m2   240,35 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Kozienicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546057

57,13 m2 3 Pokoje 5 862,07 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1971  
334 900,00 PLN szczegóły
Emilii Plater

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546058

38 m2 1 pokoi 23 407,89 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1958  
889 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: