Znaleziono 5176 ofert

Sortuj

Bolesława Limanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521765

105,46 m2 4 Pokoje 22 283,33 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2000  
2 350 000,00 PLN szczegóły
Władysława Łokietka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545033

50,60 m2 3 Pokoje 16 106,72 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1978  
815 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542725

68,10 m2 3 Pokoje 17 606,46 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1930  
1 199 000,00 PLN szczegóły
Energetyczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545675

45,45 m2 3 Pokoje 13 619,36 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1970  
619 000,00 PLN szczegóły
Monte Cassino

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543210

37,08 m2 2 Pokoje 17 502,70 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1966  
649 000,00 PLN szczegóły
Józefa Skalskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537500

54,13 m2 3 Pokoje 4 969,52 PLN/m2
Piętro 10 z (10)    
269 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546108

95,05 m2   24 900,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1910  
2 366 745,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964522679

200 m2 6 pokoi 74,50 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2021  
14 900,00 PLN szczegóły
Kozia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546114

241,20 m2   23 840,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
5 750 208,00 PLN szczegóły
Obywatelska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546094

32,89 m2 2 Pokoje 11 766,49 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2016  
387 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546117

328,80 m2   24 150,00 PLN/m2
     
7 940 520,00 PLN szczegóły

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544937

254,32 m2 5 pokoi 6 681,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1860 Działka 8 200 m2
1 699 360,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: