Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Głogowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964538731

65,40 m2 6 pokoi 68,81 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1928  
4 500,00 PLN szczegóły
Raszyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539281

41,80 m2 2 Pokoje 11 842,11 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1970  
495 000,00 PLN szczegóły
Rycerska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539086

54,10 m2 2 Pokoje 11 256,93 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1960  
609 000,00 PLN szczegóły
Marmurowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964481986

6 583 m2   155,00 PLN/m2
     
1 020 365,00 PLN szczegóły
Pogorzelska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540073

52,90 m2 2 Pokoje 10 623,82 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
562 000,00 PLN szczegóły
Rydzowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538305

1 355 m2   179,34 PLN/m2
     
243 000,00 PLN szczegóły
Przełęcz

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540422

175 m2 5 pokoi 5 137,14 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1957 Działka 600 m2
899 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964540359

820 m2   548,78 PLN/m2
    Działka 6 841 m2
450 000,00 PLN szczegóły
Fabianowo

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540645

469,50 m2 11 pokoi 4 898,83 PLN/m2
  Rok budowy 2003 Działka 839 m2
2 300 000,00 PLN szczegóły
Fiedlera

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964524773

1 460 m2   204,79 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Parkowa

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964501777

527 m2   2 654,65 PLN/m2
  Rok budowy 1982 Działka 846 m2
1 399 000,00 PLN szczegóły
Zamkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539859

53 m2 3 Pokoje 12 622,64 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2012  
669 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: