Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

bp. Albina Małysiaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548663

88 m2 3 Pokoje 15 795,45 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2020  
1 390 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548659

107,10 m2 3 Pokoje 14 005,60 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1910  
1 500 000,00 PLN szczegóły
Adama Asnyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548660

85 m2 2 Pokoje 14 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2022  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Gajowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548656

60 m2 2 Pokoje 47,50 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
2 850,00 PLN szczegóły
Świętojerska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548655

47,82 m2 2 Pokoje 20 702,63 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1960  
990 000,00 PLN szczegóły
Kanałowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548658

63,30 m2 2 Pokoje 7 883,10 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1915  
499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548643

15 539 m2   48,20 PLN/m2
     
749 000,00 PLN szczegóły
Padokowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548635

1 000 m2   447,00 PLN/m2
     
447 000,00 PLN szczegóły
Malinowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548634

1 144 m2   423,95 PLN/m2
     
485 000,00 PLN szczegóły
Feliksińska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548633

1 123 m2   230,63 PLN/m2
     
259 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548632

43 m2 1 pokoi 5 116,28 PLN/m2
  Rok budowy 1959 Działka 1 000 m2
220 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548630

65 m2 3 Pokoje 7 538,46 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 298 m2
490 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: