Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550351

37,50 m2 2 Pokoje 6 266,67 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
235 000,00 PLN szczegóły
Plac Zesłańców Sybiru

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964548885

918,80 m2   4 026,99 PLN/m2
    Działka 517 m2
3 700 000,00 PLN szczegóły
Anny Jagiellonki

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964548880

591,40 m2 17 pokoi 6 256,34 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 1 361 m2
3 700 000,00 PLN szczegóły
Jeżycka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549415

89 m2 4 Pokoje 12 921,35 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1994  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Księdza Stanisława Kozierowskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964549816

68,35 m2 2 Pokoje 59,99 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2024  
4 100,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551626

963 m2   75,14 PLN/m2
     
72 360,00 PLN szczegóły
Szwoleżerów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548998

63,60 m2 3 Pokoje 11 179,25 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2003  
711 000,00 PLN szczegóły

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964548867

57 198 m2   12,06 PLN/m2
    Działka 57 198 m2
690 000,00 PLN szczegóły
Dworcowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548857

1 520 m2   328,29 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548856

7 705 m2   363,40 PLN/m2
     
2 800 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548854

1 305 m2   352,01 PLN/m2
     
459 375,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550543

159 m2 4 Pokoje 9 427,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 818 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: