Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Rolnicza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548954

32 m2 2 Pokoje 84,38 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2020  
2 700,00 PLN szczegóły
Hutnicza

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548949

35 m2 2 Pokoje 8 542,86 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
299 000,00 PLN szczegóły
Jana III Sobieskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548948

73,60 m2 4 Pokoje 33,97 PLN/m2
Piętro 3 z (11) Rok budowy 1985  
2 500,00 PLN szczegóły
Podleśna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548938

1 289 m2   271,53 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły
Zwierzyniecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548945

56 m2 2 Pokoje 67,86 PLN/m2
Piętro 6 z (8) Rok budowy 2018  
3 800,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548943

1 890 m2   1 560,85 PLN/m2
     
2 950 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548955

1 400 m2   180,00 PLN/m2
     
252 000,00 PLN szczegóły
Feliksa Nowowiejskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548929

66,30 m2 4 Pokoje 11 915,54 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 1960  
790 000,00 PLN szczegóły
św. Walentego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548914

1 299 m2   153,96 PLN/m2
     
200 000,00 PLN szczegóły
Zwycięzców

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548917

50 m2 2 Pokoje 25 980,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1937  
1 299 000,00 PLN szczegóły
Zwycięzców

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548916

56 m2 3 Pokoje 28 553,57 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1937  
1 599 000,00 PLN szczegóły
Strumienna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548928

50 m2 3 Pokoje 66,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2021  
3 300,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: