Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Szkolna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549433

217,30 m2   7 818,68 PLN/m2
  Rok budowy 2002 Działka 1 379 m2
1 699 000,00 PLN szczegóły
Gumińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549424

67 m2 3 Pokoje 22 223,88 PLN/m2
Piętro 8 z (8) Rok budowy 2022  
1 489 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549421

360,80 m2 11 pokoi 7 178,49 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1930 Działka 472 m2
2 590 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549420

2 764 m2   144,36 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Topolowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549545

100 m2 3 Pokoje 13 900,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 653 m2
1 390 000,00 PLN szczegóły
Talarowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549662

34,93 m2 2 Pokoje 105,93 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2022  
3 700,00 PLN szczegóły
Kosmonautów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549431

38 m2 2 Pokoje 60,53 PLN/m2
Piętro 4 z (12)    
2 300,00 PLN szczegóły
Budziszyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549408

62,56 m2 3 Pokoje 7 352,94 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1981  
460 000,00 PLN szczegóły
Karola Linneusza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549403

36,63 m2 1 pokoi 16 352,72 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1958  
599 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Witosa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549402

230 m2   6 086,96 PLN/m2
    Działka 530 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Franciszka Groëra

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964549439

507,50 m2   45,32 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1990  
23 000,00 PLN szczegóły
Polna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964550024

131 m2 5 pokoi 64,89 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1930  
8 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: