Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549525

1 000 m2   350,00 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły
gen. Lucjana Żeligowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550218

66,52 m2 3 Pokoje 10 498,50 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2016  
698 360,00 PLN szczegóły
Osiedle Przylesie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549523

66 m2 3 Pokoje 8 939,39 PLN/m2
  Rok budowy 2013  
590 000,00 PLN szczegóły
Obozowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549917

47,50 m2 2 Pokoje 18 736,84 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1955  
890 000,00 PLN szczegóły
Karmelicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549515

78 m2 2 Pokoje 17 435,90 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
1 360 000,00 PLN szczegóły
Wizjonerów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549514

73,50 m2 3 Pokoje 16 326,53 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2022  
1 200 000,00 PLN szczegóły
Śliwkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549513

73 m2 3 Pokoje 13 561,64 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2014  
990 000,00 PLN szczegóły
Sasanki

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549505

198,80 m2 4 Pokoje 10 814,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 343 m2
2 150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549509

20 300 m2   36,21 PLN/m2
     
735 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549508

26 800 m2   5,13 PLN/m2
     
137 500,00 PLN szczegóły
Zamłynie

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549499

1 474 m2   155,36 PLN/m2
     
229 000,00 PLN szczegóły
Zamłynie

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549498

974 m2   194,05 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: