Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Cypriana Kamila Norwida

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549638

37 m2 2 Pokoje 89,19 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1970  
3 300,00 PLN szczegóły
Grodzieńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549588

84 m2 3 Pokoje 65,48 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2022  
5 500,00 PLN szczegóły
Gwiaździsta

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549584

45,10 m2 2 Pokoje 55,43 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 2003  
2 500,00 PLN szczegóły
Taśmowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549578

63,29 m2 3 Pokoje 22 910,41 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2020  
1 450 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549573

54 m2 2 Pokoje 4 444,44 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1910  
240 000,00 PLN szczegóły
Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549572

133,98 m2 6 pokoi 12 987,01 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2019  
1 740 000,00 PLN szczegóły
Wagonowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551907

67,72 m2 4 Pokoje 21 411,70 PLN/m2
Piętro 5 z (5)    
1 450 000,00 PLN szczegóły
Wiedeńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549618

235 m2 5 pokoi 27 655,32 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 348,20 m2
6 499 000,00 PLN szczegóły
Fort Wola

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549653

42,81 m2 2 Pokoje 21 957,49 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2020  
940 000,00 PLN szczegóły
Danusi

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549824

193,75 m2 5 pokoi 14 709,68 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 816 m2
2 850 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Kalinowe

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549553

64,47 m2 3 Pokoje 9 073,99 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2012  
585 000,00 PLN szczegóły
Rybnicka

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549552

801 m2   312,11 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: