Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549622

51,89 m2 2 Pokoje 18 982,46 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2012  
985 000,00 PLN szczegóły
Sewastopolska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549619

53,10 m2 3 Pokoje 12 485,88 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1974  
663 000,00 PLN szczegóły
Grzegorza z Sanoka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549793

100 m2 5 pokoi 7 500,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1962 Działka 12 500 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Lodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549616

48 m2 3 Pokoje 12 041,67 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
578 000,00 PLN szczegóły
Gabriela Narutowicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549615

193 m2 7 pokoi 5 129,53 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1945 Działka 2 364 m2
990 000,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549614

17 m2 1 pokoi 58,82 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
1 000,00 PLN szczegóły
Łaska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551748

1 358 m2   119,56 PLN/m2
     
162 360,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549613

21 m2 1 pokoi 52,38 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
1 100,00 PLN szczegóły
Grzybowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549601

69 m2 3 Pokoje 137,68 PLN/m2
Piętro 12 z (16) Rok budowy 2023  
9 500,00 PLN szczegóły
Płocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549600

29,10 m2 1 pokoi 17 990,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1960  
523 509,00 PLN szczegóły
Aleja Obrońców Grodna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549639

105 m2 4 Pokoje 47,62 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2008  
5 000,00 PLN szczegóły
Marii Callas

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549592

37,58 m2 1 pokoi 15 939,33 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
599 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: