Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Hetmańska

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964549649

168 m2 1 pokoi 50,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2006  
8 400,00 PLN szczegóły
Okopowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549648

57,80 m2 2 Pokoje 69,20 PLN/m2
Piętro 13 z (17) Rok budowy 2008  
4 000,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964549647

148 m2 1 pokoi 50,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2006  
7 400,00 PLN szczegóły
Płocka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549646

262 m2 6 pokoi 4 541,98 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2005 Działka 3 254 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549645

580 m2 10 pokoi 6 034,48 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 909 m2
3 500 000,00 PLN szczegóły
Chmielna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549644

50 m2 2 Pokoje 110,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
5 500,00 PLN szczegóły
Cypriana Kamila Norwida

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549642

547 m2   10 786,11 PLN/m2
    Działka 1 871 m2
5 900 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549637

160,03 m2 4 Pokoje 4 061,74 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 700 m2
650 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549634

50 m2 2 Pokoje 3 920,00 PLN/m2
  Rok budowy 2006 Działka 1,76 m2
196 000,00 PLN szczegóły
Wczasowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549633

379 m2 4 Pokoje 4 617,41 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 670 m2
1 750 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549631

54,54 m2 4 Pokoje 6 949,03 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1980  
379 000,00 PLN szczegóły
Odrodzenia

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549624

6 067 m2   906,54 PLN/m2
     
5 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: