Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549682

27 m2 1 pokoi 74,07 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1970  
2 000,00 PLN szczegóły
Lisia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549681

280 m2 5 pokoi 9 282,14 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 20212 Działka 1 244 m2
2 599 000,00 PLN szczegóły
Rusa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549680

62 m2 3 Pokoje 10 161,29 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1989  
630 000,00 PLN szczegóły
Aleksandra Kotsisa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549679

57 m2 3 Pokoje 17 543,86 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2022  
1 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549714

664 m2   323,80 PLN/m2
     
215 000,00 PLN szczegóły
Racula-Ireny Kosmowskiej

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549668

168 m2 4 Pokoje 9 464,29 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 720 m2
1 590 001,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549666

30 m2 1 pokoi 56,67 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
1 700,00 PLN szczegóły
Stanisława Staszica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549663

48 m2 3 Pokoje 23 333,33 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1952  
1 120 000,00 PLN szczegóły
Gwiazdy Polarnej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549871

70,49 m2 3 Pokoje 10 214,21 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022  
720 000,00 PLN szczegóły
Panoramy

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964550026

137,16 m2 4 Pokoje 109,36 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 835 m2
15 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Piastów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551728

47 m2 2 Pokoje 59,57 PLN/m2
Piętro 6 z (9) Rok budowy 2017  
2 800,00 PLN szczegóły
Orzechowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549652

37,60 m2 2 Pokoje 47,87 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
1 800,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: