Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Opaczewska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964549724

56,30 m2   17 761,99 PLN/m2
     
1 000 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549728

162,14 m2 4 Pokoje 15 172,07 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2015 Działka 10 m2
2 460 000,00 PLN szczegóły
gen. Władysława Andersa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549716

21,57 m2 1 pokoi 24 571,16 PLN/m2
Piętro 4 z (8) Rok budowy 1958  
530 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549715

665 m2   323,31 PLN/m2
     
215 000,00 PLN szczegóły
Sienna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549710

51,22 m2 2 Pokoje 17 766,50 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2021  
910 000,00 PLN szczegóły
Zdzisława Mączeńskiego

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549709

220 m2 7 pokoi 9 313,64 PLN/m2
Piętro z (4) Rok budowy 1994 Działka 178 m2
2 049 000,00 PLN szczegóły
Jana Kochanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549704

38 m2 2 Pokoje 15 000,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1973  
570 000,00 PLN szczegóły
Legionów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549703

73 m2 3 Pokoje 10 301,37 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2012  
752 000,00 PLN szczegóły
Różana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549707

78,87 m2 4 Pokoje 11 348,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2008  
895 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549711

100 m2 5 pokoi 3 800,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 30 Działka 8 000 m2
380 000,00 PLN szczegóły
Piastowskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549800

59,80 m2 2 Pokoje 20 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (9) Rok budowy 2007  
1 196 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549694

60 m2 2 Pokoje 5 250,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
315 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: