Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Bedricha Smetany

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550513

55,82 m2 2 Pokoje 7 136,51 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1976  
398 360,00 PLN szczegóły
Głębocka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549839

104,60 m2 4 Pokoje 76,48 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2019  
8 000,00 PLN szczegóły
Dezyderego Chłapowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549756

38,90 m2 2 Pokoje 6 940,87 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1970  
270 000,00 PLN szczegóły
Wojciecha Korfantego

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549954

336,53 m2 10 pokoi 5 794,43 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1988 Działka 241 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Olsztyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549749

110 m2 5 pokoi 7 227,27 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 800 m2
795 000,00 PLN szczegóły
Borsucza

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964549748

208 m2 5 pokoi 38,46 PLN/m2
  Rok budowy 2025 Działka 1 439 m2
8 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549744

3 550 m2   81,69 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Kocjana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549733

77,16 m2 3 Pokoje 15 940,90 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2008  
1 230 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549731

3 658 m2   92,67 PLN/m2
     
339 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549730

4 036 m2   230,43 PLN/m2
     
930 000,00 PLN szczegóły
Białowiejska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549726

330 m2 7 pokoi 9 848,48 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1988 Działka 664 m2
3 250 000,00 PLN szczegóły
ks. Jana Pawła Siega

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550181

94 m2 4 Pokoje 15 202,13 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2005  
1 429 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: