Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549872

138 m2 6 pokoi 6 486,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 5 000 m2
895 000,00 PLN szczegóły
ks. Alojzego Koziełka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549853

36,89 m2 2 Pokoje 62,35 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950  
2 300,00 PLN szczegóły
Nadmorska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549849

51,39 m2 2 Pokoje 15 990,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2013  
821 726,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549855

4 097 m2   292,90 PLN/m2
     
1 200 000,00 PLN szczegóły
Chodkiewicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549837

179,05 m2 5 pokoi 5 864,28 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1978 Działka 488 m2
1 050 000,00 PLN szczegóły
Parterowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550253

383,40 m2 12 pokoi 3 910,69 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2007 Działka 1 500 m2
1 499 360,00 PLN szczegóły
Pułtuska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549829

63,50 m2 3 Pokoje 8 330,71 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1993  
529 000,00 PLN szczegóły
Belwederska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549827

38,88 m2 1 pokoi 19 290,12 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1955  
750 000,00 PLN szczegóły
Potoki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549822

209 m2 5 pokoi 26 311,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2019  
5 499 000,00 PLN szczegóły
Folwarczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550712

63,30 m2 3 Pokoje 11 848,34 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2000  
750 000,00 PLN szczegóły
Celulozy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550039

139,71 m2 5 pokoi 10 722,21 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
1 498 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549854

679 m2   544,92 PLN/m2
     
370 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: