Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Kołobrzeska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549894

62,85 m2 3 Pokoje 6 046,14 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
380 000,00 PLN szczegóły
Cybernetyki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549893

79,62 m2 4 Pokoje 18 776,69 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 2016  
1 495 000,00 PLN szczegóły
Łochowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964549892

25,97 m2 1 pokoi 96,26 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2026  
2 500,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549889

67,59 m2 3 Pokoje 25 447,55 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2024  
1 720 000,00 PLN szczegóły
Grochowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551452

57,10 m2 2 Pokoje 8 493,87 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1959  
485 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551814

29,65 m2 1 pokoi 60,71 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
1 800,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549888

64,30 m2 3 Pokoje 25 583,20 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2014  
1 645 000,00 PLN szczegóły
Bursztynowa

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549887

5 787 m2   199,76 PLN/m2
     
1 156 000,00 PLN szczegóły
Stefana Szolc-Rogozińskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549886

47 m2 2 Pokoje 63,83 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1981  
3 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549883

67,25 m2 3 Pokoje 41 635,69 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2020  
2 800 000,00 PLN szczegóły
Czerwonych Maków

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550828

68,50 m2 2 Pokoje 14 306,57 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2014  
980 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549869

175 m2 4 Pokoje 13 714,29 PLN/m2
  Rok budowy 2018 Działka 7 147 m2
2 400 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: