Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dzielna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550786

1 100 m2   227,27 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Wileńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549945

78,30 m2 3 Pokoje 7 535,12 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1920  
590 000,00 PLN szczegóły
Łochowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549944

31,27 m2 1 pokoi 19 987,21 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2026  
625 000,00 PLN szczegóły
Krzyżówki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550696

90 m2 4 Pokoje 21 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2014  
1 890 000,00 PLN szczegóły
Herbu Korczak

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549940

46,29 m2 2 Pokoje 23 504,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2023  
1 088 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550934

57,18 m2 2 Pokoje 11 699,90 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2008  
669 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549939

44,90 m2 3 Pokoje 15 367,48 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1960  
690 000,00 PLN szczegóły
Geodetów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549952

65,49 m2 3 Pokoje 15 865,02 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2020  
1 039 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549933

52,76 m2 2 Pokoje 10 974,22 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2011  
579 000,00 PLN szczegóły
Główna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549928

316 m2 8 pokoi 2 528,48 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2000  
799 000,00 PLN szczegóły
Jana Korcza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550105

47,20 m2 2 Pokoje 7 394,07 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1995  
349 000,00 PLN szczegóły
Orląt Lwowskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549924

58 m2 3 Pokoje 12 241,38 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1977  
710 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: