Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549992

650 m2   1 215,38 PLN/m2
Piętro z (3)   Działka 2 225 m2
789 997,00 PLN szczegóły
Jana III Sobieskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549986

166,40 m2 4 Pokoje 19 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (13) Rok budowy 2000  
3 161 600,00 PLN szczegóły
Plac Katedralny

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964549984

283 m2   5 830,39 PLN/m2
     
1 650 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549983

150 m2   5 000,00 PLN/m2
    Działka 1 413 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Słowiańskie

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549981

1 287 m2   232,32 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Sienkiewicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549980

160 m2 6 pokoi 10 000,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 716 m2
1 600 000,00 PLN szczegóły
Jaskółki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549979

246 m2 6 pokoi 4 060,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1991 Działka 2 566 m2
999 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551208

279,03 m2 5 pokoi 7 131,85 PLN/m2
  Rok budowy 2012 Działka 3 500 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549977

125 m2 5 pokoi 10 400,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 1 093 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły
Sejneńska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549974

12 079 m2   413,11 PLN/m2
     
4 990 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550051

41 m2 3 Pokoje 43,90 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
1 800,00 PLN szczegóły
Katowicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549972

50,90 m2 2 Pokoje 54,03 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
2 750,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: