Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Budki Szczęśliwickie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550017

60 m2 3 Pokoje 70,00 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2021  
4 200,00 PLN szczegóły
Nektarowa

Dom na wynajem

Numer oferty : 34964550016

120 m2   32,92 PLN/m2
    Działka 171 m2
3 950,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550390

30 m2 1 pokoi 41,67 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
1 250,00 PLN szczegóły
Raciborska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550035

36,18 m2 2 Pokoje 17 689,33 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2020  
640 000,00 PLN szczegóły
ks. Ignacego Skorupki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550140

61,80 m2 3 Pokoje 12 350,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2025  
763 230,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552709

34,96 m2 2 Pokoje 6 846,68 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1960  
239 360,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550115

85,35 m2 4 Pokoje 23 988,40 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2023  
1 986 000,00 PLN szczegóły
Mirabelki

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550005

1 424 m2   360,96 PLN/m2
     
514 000,00 PLN szczegóły
Strefowa

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550003

20 677 m2   268,90 PLN/m2
     
5 560 000,00 PLN szczegóły
Sielawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549995

59,16 m2 3 Pokoje 10 733,60 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2025  
635 000,00 PLN szczegóły
ks. Ignacego Skorupki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550139

41,47 m2 2 Pokoje 13 501,33 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2025  
559 900,00 PLN szczegóły
Skoroszewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549993

80,36 m2 4 Pokoje 12 991,54 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2003  
1 044 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: