Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Czarnochowice

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550091

68 m2 3 Pokoje 44,12 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2020  
3 000,00 PLN szczegóły
Potoczek

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550098

173,50 m2 5 pokoi 12 657,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 503 m2
2 196 000,00 PLN szczegóły
Przewodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550093

50,21 m2 3 Pokoje 6 950,81 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
349 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550074

892 m2   106,50 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły
Lutniowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550080

127 m2 4 Pokoje 93,70 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2017  
11 900,00 PLN szczegóły
Witkowska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964550071

916 m2   2 510,92 PLN/m2
     
2 300 000,00 PLN szczegóły
płk. dr. St. Więckowskiego

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964550069

72,78 m2   4 987,63 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1920  
363 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550068

46,90 m2 2 Pokoje 4 477,61 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1975  
210 000,00 PLN szczegóły
Lubuska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550067

36,98 m2 1 pokoi 5 381,29 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1940  
199 000,00 PLN szczegóły
Gładka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550066

63 m2 3 Pokoje 6 968,25 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
439 000,00 PLN szczegóły
Sędziwoja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550064

86,41 m2 4 Pokoje 7 394,98 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2000  
639 000,00 PLN szczegóły
ks. bp. Wincentego Tymienieckiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550072

53,24 m2 2 Pokoje 31,93 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2010  
1 700,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: