Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Okrąg

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550126

22,80 m2 1 pokoi 21 000,00 PLN/m2
Piętro 4 z (9) Rok budowy 1964  
478 800,00 PLN szczegóły
Wiktorska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550123

52,91 m2 2 Pokoje 19 845,02 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
1 050 000,00 PLN szczegóły
Wrzeciono

Garaż na sprzedaż

Numer oferty : 34964550113

14 m2   3 964,29 PLN/m2
  Rok budowy 2002  
55 500,00 PLN szczegóły
Majowa

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550112

130 m2 5 pokoi 11 530,77 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2022 Działka 176 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550111

3 400 m2   85,29 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły
Parkowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550109

4 200 m2   69,05 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551416

1 098,79 m2   154,72 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły
Narcyzowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550107

217 m2 6 pokoi 17 281,11 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2023 Działka 1 500 m2
3 750 000,00 PLN szczegóły
Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550101

47 m2 3 Pokoje 23 404,26 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
1 100 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550100

35,70 m2 1 pokoi 18 347,34 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1993  
655 000,00 PLN szczegóły
Wrocławska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550203

71 m2 3 Pokoje 14 929,58 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1964  
1 060 000,00 PLN szczegóły
Strzelców Bytomskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550099

51,50 m2 2 Pokoje 7 747,57 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 1990  
399 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: