Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Stefana Żeromskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550529

40 m2 2 Pokoje 58,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1938  
2 300,00 PLN szczegóły
Wolności

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550527

545 m2 43 pokoi 1 743,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1910 Działka 688 m2
950 000,00 PLN szczegóły
Prymasa Augusta Hlonda

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551639

75 m2 3 Pokoje 28 000,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2012  
2 100 000,00 PLN szczegóły
Melsztyńskich

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550517

195 m2 7 pokoi 3 533,33 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 0,02 m2
689 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550558

597 m2 8 pokoi 12 814,07 PLN/m2
Piętro 1 z (2)   Działka 5 463 m2
7 650 000,00 PLN szczegóły
Oliwska

Dom (Szeregowy) na wynajem

Numer oferty : 34964551032

183,72 m2 6 pokoi 48,99 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2016 Działka 124 m2
9 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550506

270 m2 6 pokoi 5 518,52 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2025 Działka 3 737 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Duża Góra

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550516

52,50 m2 2 Pokoje 13 314,00 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1981  
699 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964550505

20,33 m2   8 362,03 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1966  
170 000,00 PLN szczegóły
Błękitna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550500

146 m2 5 pokoi 12 321,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1971 Działka 544 m2
1 799 000,00 PLN szczegóły
Burtowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550514

180 m2 6 pokoi 4 968,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1978 Działka 604 m2
894 360,00 PLN szczegóły
Średnia

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550487

266 m2 7 pokoi 12 026,32 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 1 647 m2
3 199 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: