Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Zielona

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552132

140 m2 5 pokoi 4 395,43 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1965 Działka 715 m2
615 360,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550541

1 000 m2   95,00 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550540

1 200 m2   79,17 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550539

1 300 m2   73,08 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550538

1 000 m2   95,00 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550537

1 200 m2   82,50 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550536

1 600 m2   61,88 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550534

191 m2 6 pokoi 10 392,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 750 m2
1 985 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550561

155 m2 5 pokoi 10 645,16 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 333 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły
Grzegórzecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550533

79,90 m2 3 Pokoje 68,84 PLN/m2
Piętro 4 z (7)    
5 500,00 PLN szczegóły

Obiekt na wynajem

Numer oferty : 34964550530

520 m2   29,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1)   Działka 2 889 m2
15 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550544

6 400 m2   67,03 PLN/m2
     
429 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: