Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551019

1 001 m2   458,54 PLN/m2
     
459 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551018

1 251 m2   127,10 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
3 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551017

45,98 m2 3 Pokoje 8 590,69 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1974  
395 000,00 PLN szczegóły
Aleja Wilanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551193

121,68 m2 3 Pokoje 19 707,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1996  
2 398 000,00 PLN szczegóły
Górnośląska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551278

37,51 m2 2 Pokoje 17 995,20 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1969  
675 000,00 PLN szczegóły
Duchnowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551192

2 000 m2   241,00 PLN/m2
     
482 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Promyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551191

35 m2 2 Pokoje 18 486,00 PLN/m2
Piętro 9 z (17) Rok budowy 1963  
647 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551007

1 000 m2   350,00/m2
     
350 000,00 szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551005

1 100 m2   250,00/m2
     
275 000,00 szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551004

7 809 m2   220,00/m2
     
1 717 980,00 szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550999

1 568 m2   300,00/m2
     
470 400,00 szczegóły
Miłosna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550977

174,80 m2 6 pokoi 6 207,09/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 650 m2
1 085 000,00 szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: