Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Wojska Polskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551050

65,20 m2 3 Pokoje 29 447,85 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2007  
1 920 000,00 PLN szczegóły
Wspólna Droga

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551318

73 m2 3 Pokoje 61,64 PLN/m2
Piętro 2 z (11) Rok budowy 1970  
4 500,00 PLN szczegóły
Złotowska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551038

628 m2   428,34 PLN/m2
     
269 000,00 PLN szczegóły
Generała Sikorskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551036

295 m2 6 pokoi 5 593,22 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 709 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły
Żabikowska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964551035

55,35 m2   36,13 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
2 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552149

150 m2 4 Pokoje 8 600,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 000 m2
1 290 000,00 PLN szczegóły
Lipkowska

Dom (Rezydencja) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551042

350 m2 10 pokoi 5 428,57 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 1 037 m2
1 900 000,00 PLN szczegóły
Pirenejska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551031

55,44 m2 3 Pokoje 17 857,14 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2012  
990 000,00 PLN szczegóły
Kuźnicy Kołłątajowskiej

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551029

34,34 m2 1 pokoi 66,98 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
2 300,00 PLN szczegóły
Francuska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551028

50,80 m2 2 Pokoje 11 220,47 PLN/m2
Piętro 2 z (7)    
570 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła Woronicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551082

148,19 m2 4 Pokoje 27 667,18 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 2012  
4 100 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Słowackiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551023

57,02 m2 3 Pokoje 9 978,95 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2006  
569 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: