Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Nowowiejska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551087

86 m2 4 Pokoje 22 663,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1936  
1 949 000,00 PLN szczegóły
Drogomilska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551118

62 m2 3 Pokoje 56,45 PLN/m2
Piętro 1 z (9) Rok budowy 1983  
3 500,00 PLN szczegóły
Klonowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551079

49,70 m2 2 Pokoje 10 865,19 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2007  
540 000,00 PLN szczegóły
Skoczowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551078

104 m2 6 pokoi 5 288,46 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1985 Działka 636 m2
550 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551272

54 m2 3 Pokoje 7 018,52 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
379 000,00 PLN szczegóły
Śniegociny

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551075

173,40 m2 6 pokoi 5 651,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2002 Działka 994 m2
980 000,00 PLN szczegóły
Winogrady

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551070

150 m2 5 pokoi 15 666,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1967 Działka 388 m2
2 350 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551069

1 000 m2   299,00 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551062

3 916 m2   98,83 PLN/m2
     
387 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551060

1 211 m2   189,93 PLN/m2
     
230 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551057

1 000 m2   210,00 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551055

190 m2 5 pokoi 6 263,16 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 1 020 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: