Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Legionowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551110

115,82 m2 5 pokoi 9 454,33 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2019  
1 095 000,00 PLN szczegóły
Rozłogi

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551106

74,30 m2 7 pokoi 14 804,85 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1978  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Karola Libelta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551199

104,40 m2 4 Pokoje 21 551,72 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2010  
2 250 000,00 PLN szczegóły
Podedworze

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551219

32,78 m2 2 Pokoje 85,42 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 2024  
2 800,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551171

79,39 m2 4 Pokoje 11 323,84 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2026 Działka 3 556 m2
899 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551098

5 000 m2   45,60 PLN/m2
     
228 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551117

39 m2 2 Pokoje 87,18 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2025  
3 400,00 PLN szczegóły
Jarzębinowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551093

1 268 m2   1 143,53 PLN/m2
     
1 450 000,00 PLN szczegóły
Kryształowa

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551105

224 m2 8 pokoi 5 134,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1990 Działka 440 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551132

200 m2 6 pokoi 7 500,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1993 Działka 1 600 m2
1 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551085

700 m2   178,57 PLN/m2
     
125 000,00 PLN szczegóły
Augustówka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551088

59 m2 3 Pokoje 13 559,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2002  
800 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: