Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964468937

587,21 m2 7 pokoi 3 320,79 PLN/m2
  Rok budowy 1990 Działka 1 469 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964468568

1 604 m2   350,00 PLN/m2
     
561 400,00 PLN szczegóły
Duża

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964468571

131,80 m2 8 pokoi 5 280,73 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2010  
696 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964468504

40 510 m2   14,76 PLN/m2
     
598 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964468434

10 766 m2   27,77 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964468431

34 364 m2   8,70 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551395

4 960 m2   282,26 PLN/m2
     
1 400 000,00 PLN szczegóły
Starogardzka

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964467910

2 115 m2   2 070,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1846  
4 380 000,00 PLN szczegóły
Milionowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964470919

56,29 m2 2 Pokoje 17 587,49 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2022  
990 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964466707

25 700 m2   8,75 PLN/m2
     
225 000,00 PLN szczegóły
Piaskowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964468378

215,18 m2 4 Pokoje 4 410,26 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 758 m2
949 000,00 PLN szczegóły
Franciszka Ratajczaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503492

81,30 m2 3 Pokoje 9 778,60 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1934  
795 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: