Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551152

297 m2 4 Pokoje 1 986,53 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1974 Działka 4 070 m2
590 000,00 PLN szczegóły
Kordiana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551147

60 m2 3 Pokoje 13 500,00 PLN/m2
Piętro 0 z (7) Rok budowy 2018  
810 000,00 PLN szczegóły
Strużańska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551145

250,69 m2 6 pokoi 6 577,85 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 1 186 m2
1 649 000,00 PLN szczegóły
Czesława Niemena

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551138

222 m2 8 pokoi 6 126,13 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 1 000 m2
1 360 000,00 PLN szczegóły
Włościańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551137

51,30 m2 2 Pokoje 13 060,43 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2021  
670 000,00 PLN szczegóły
Alejowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551135

786 m2   318,07 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551194

76,40 m2 3 Pokoje 20 026,18 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2013  
1 530 000,00 PLN szczegóły
Jaworowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551131

45 m2 2 Pokoje 9 777,78 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
440 000,00 PLN szczegóły
Energetyków

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551130

60 m2 3 Pokoje 4 833,33 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1970  
290 000,00 PLN szczegóły
Bogucianka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551121

153 m2 5 pokoi 10 392,16 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 350 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Złotego Wieku

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551149

59 m2 4 Pokoje 64,41 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
3 800,00 PLN szczegóły
Ludwika Mycielskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551486

34,15 m2 1 pokoi 13 616,40 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
465 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: