Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Leśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531480

360 m2 6 pokoi 9 722,22 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 1 460 m2
3 500 000,00 PLN szczegóły
Bronisławy

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964473610

78 m2 3 Pokoje 42,31 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
3 300,00 PLN szczegóły
Ignacego Paderewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964474598

52,60 m2 3 Pokoje 6 831,94 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1989  
359 360,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964473556

9 760 m2   220,29 PLN/m2
     
2 150 000,00 PLN szczegóły
Moździerzy

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964473170

350 m2 7 pokoi 8 571,43 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1994 Działka 933 m2
3 000 000,00 PLN szczegóły
Merkurego

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964473081

3 693 m2   466,02 PLN/m2
     
1 721 000,00 PLN szczegóły
Hoża

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964472795

24 m2 1 pokoi 48 958,33 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 1890  
1 175 000,00 PLN szczegóły
Juliana Bartoszewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964512609

83 m2 2 Pokoje 27 096,39 PLN/m2
Piętro 4 z (0) Rok budowy 1936  
2 249 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Słowackiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964505069

156,60 m2 4 Pokoje 25 000,00 PLN/m2
Piętro 15 z (16) Rok budowy 2008  
3 915 000,00 PLN szczegóły
Płochocińska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964472318

200 m2 5 pokoi 19 250,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 2 667 m2
3 850 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964473633

78 861 m2   152,17 PLN/m2
     
12 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964471899

1 841 m2   111,35 PLN/m2
     
205 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: