Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Elżbiety Drużbackiej

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551185

140 m2 3 Pokoje 8 571,43 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1960 Działka 14 800 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Chrobrego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551176

42,45 m2 2 Pokoje 14 346,29 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2020  
609 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551624

74 000 m2   9,95 PLN/m2
     
736 300,00 PLN szczegóły
Jana Zamoyskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551175

46,49 m2 2 Pokoje 107,55 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2019  
5 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551165

4 250 m2   29,41 PLN/m2
     
125 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Książka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551162

796 m2   326,63 PLN/m2
     
260 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551161

1 547 m2   154,49 PLN/m2
     
239 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Kossaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551159

52,35 m2 3 Pokoje 8 385,86 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1968  
439 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551157

12 195 m2   135,30 PLN/m2
     
1 650 000,00 PLN szczegóły
Sieradzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551156

59,20 m2 2 Pokoje 10 962,84 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2002  
649 000,00 PLN szczegóły
Gwiezdna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551187

250 m2 5 pokoi 5 396,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 300 m2
1 349 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551155

3 800 m2   150,00 PLN/m2
     
570 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: