Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500207

10 739 m2   200,00 PLN/m2
     
2 147 800,00 PLN szczegóły
Krzemieniowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500175

1 528 m2   687,17 PLN/m2
     
1 050 000,00 PLN szczegóły
Pasaż Ursynowski

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964502964

225 m2   14 666,67 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2002  
3 300 000,00 PLN szczegóły
Juliana Ursyna Niemcewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964499963

51,44 m2 2 Pokoje 5 812,60 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1967  
299 000,00 PLN szczegóły
calle Doctores Martos

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521068

48 m2 3 Pokoje 2 083,33 EUR/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2007  
100 000,00 EUR szczegóły
Polska

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964499941

305,97 m2 10 pokoi 60,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
18 358,00 PLN szczegóły
Polska

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964499940

418,41 m2 11 pokoi 55,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
23 013,00 PLN szczegóły
Zygmunta Modzelewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964499871

68,20 m2 3 Pokoje 12 756,60 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1991  
870 000,00 PLN szczegóły
Górki

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964499812

129,08 m2   4 253,18 PLN/m2
    Działka 188 m2
549 000,00 PLN szczegóły
Wierzbnowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531491

1 902 m2   578,34 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły

Dom (Gospodarstwo) na sprzedaż

Numer oferty : 34964499801

80 m2 4 Pokoje 6 225,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 3 300 m2
498 000,00 PLN szczegóły
Kujawska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964499652

4 026 m2   86,19 PLN/m2
     
347 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: