Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964505186

101,70 m2 4 Pokoje 8 151,43 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1905  
829 000,00 PLN szczegóły
Koszykowa

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964501106

581,70 m2 20 pokoi 4 297,75 PLN/m2
  Rok budowy 2019 Działka 1 184 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły
Miedziana

Hala na sprzedaż

Numer oferty : 34964501034

1 653,41 m2   3 296,22 PLN/m2
  Rok budowy 2009 Działka 7 500 m2
5 450 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964501013

3 075 m2   146,34 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Konika Polnego

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500992

255 m2 5 pokoi 13 725,49 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 1 176 m2
3 500 000,00 PLN szczegóły
Wspólna

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539439

4 034 m2   247,89 PLN/m2
     
999 999,00 PLN szczegóły
Nadnarwiańska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531575

272 m2 8 pokoi 14 702,21 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 4 200 m2
3 999 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500872

400,80 m2 8 pokoi 13 193,61 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 2 000 m2
5 288 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964500622

1 976,24 m2   3 531,96 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 2 142 m2
6 980 000,00 PLN szczegóły
Hektarowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964500606

122 m2 4 Pokoje 23 361,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2015  
2 850 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500556

254 085 m2   150,00 PLN/m2
     
38 112 750,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500218

1 300 m2   65,00 PLN/m2
     
84 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: