Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Mariana Mokwy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503179

91,79 m2 5 pokoi 29 404,07 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1903  
2 699 000,00 PLN szczegóły
Konarzewska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964503933

285 m2 4 Pokoje 8 596,49 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2000 Działka 500 m2
2 450 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964502999

22,32 m2 1 pokoi 21 505,38 PLN/m2
     
480 000,00 PLN szczegóły
Sielawy

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964502937

43 m2 2 Pokoje 58,14 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2019  
2 500,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964502809

31 000 m2   0,70 PLN/m2
     
21 700,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964502808

3 000 m2   0,70 PLN/m2
     
2 100,00 PLN szczegóły
Górki

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964502756

212,86 m2   2 579,16 PLN/m2
     
549 000,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Działka (Inwestycyjna) na wynajem

Numer oferty : 34964502679

10 000 m2   1,50 PLN/m2
     
15 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533483

3 700 m2   15,95 PLN/m2
     
59 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533482

9 400 m2   12,87 PLN/m2
     
121 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533481

8 700 m2   114,80 PLN/m2
     
998 740,00 PLN szczegóły
Bielawska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964502451

2 420 m2   200,41 PLN/m2
     
485 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: