Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Henryka Siemiradzkiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503552

84,60 m2 4 Pokoje 11 229,31 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1940  
950 000,00 PLN szczegóły
Lechicka

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964503534

14,05 m2   7 758,01 PLN/m2
Piętro 4 z (7)    
109 000,00 PLN szczegóły
Święty Marcin

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503545

40 m2 2 Pokoje 15 875,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
635 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541147

93,46 m2 3 Pokoje 12 829,02 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 378 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964503424

2 658 m2   1 100,00 PLN/m2
     
2 923 800,00 PLN szczegóły
Solec

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964503401

28,55 m2 1 pokoi 15 761,82 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1965  
450 000,00 PLN szczegóły
Stalowa

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964503382

684,90 m2 14 pokoi 3 942,18 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2009 Działka 2 642 m2
2 700 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964503368

1 200 m2   9 916,67 PLN/m2
  Rok budowy 1895 Działka 7 m2
11 900 000,00 PLN szczegóły
Romanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551294

61,60 m2 2 Pokoje 7 548,70 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2000  
465 000,00 PLN szczegóły
Benedykta Dybowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503235

60,40 m2 3 Pokoje 13 228,48 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1980  
799 000,00 PLN szczegóły
gen. Kazimierza Pułaskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964505191

41,85 m2 2 Pokoje 17 921,15 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2018  
750 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964503143

21 289 m2   93,01 PLN/m2
     
1 980 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: