Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Adama Biedrzyckiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964504691

116 m2 6 pokoi 68,97 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1936  
8 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506616

180 m2 7 pokoi 2 385,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1981 Działka 3 000 m2
429 360,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964504909

450 m2 6 pokoi 14 222,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 1 412 m2
6 400 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964504465

250 m2 4 Pokoje 3 996,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1994 Działka 1 519 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Wrzosowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964504456

150 m2 5 pokoi 5 460,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 470 m2
819 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542456

57,56 m2 2 Pokoje 21 716,47 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
1 250 000,00 PLN szczegóły
Wojskowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964519816

54,40 m2 3 Pokoje 14 319,85 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2013  
779 000,00 PLN szczegóły
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964504397

1 105 m2   1 076,92 PLN/m2
     
1 190 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964523919

31 m2 1 pokoi 91,94 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
2 850,00 PLN szczegóły
Koński Jar

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964504598

42,40 m2 2 Pokoje 15 695,75 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1975  
665 500,00 PLN szczegóły

Dom (Rezydencja) na sprzedaż

Numer oferty : 34964504321

680 m2   9 557,35 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2001 Działka 19 000 m2
6 499 000,00 PLN szczegóły
Śliwkowa

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964504320

597 m2   5 644,89 PLN/m2
    Działka 2 470 m2
3 370 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: