Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Rajska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511717

34,70 m2 1 pokoi 20 144,09 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2006  
699 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505284

5 350 m2   18,50 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505273

220 m2 7 pokoi 12 681,82 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 16 165 m2
2 790 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964506455

800 m2   17 375,00 PLN/m2
  Rok budowy 2017 Działka 10 000 m2
13 900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505259

1 000 m2   90,00 PLN/m2
     
90 000,00 PLN szczegóły
Siedlecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964505254

135 m2 2 Pokoje 2 955,56 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1970  
399 000,00 PLN szczegóły
Brzezińska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505205

13 900 m2   187,05 PLN/m2
     
2 600 000,00 PLN szczegóły
Ludwinowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505204

905 m2   1 767,96 PLN/m2
     
1 600 000,00 PLN szczegóły

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964505177

843 m2   1 779,36 PLN/m2
  Rok budowy 1908 Działka 5 900 m2
1 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505140

19 980 m2   300,00 PLN/m2
     
5 994 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505077

197,99 m2 4 Pokoje 12 626,90 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2014 Działka 40 052 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły
Hoża

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964505105

150 m2 5 pokoi 23 666,67 PLN/m2
Piętro 5 z (5)    
3 550 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: