Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Grzybowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964505607

29,50 m2 1 pokoi 28 101,69 PLN/m2
Piętro 3 z (28) Rok budowy 2022  
829 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964506128

600 m2 10 pokoi 6 916,67 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950 Działka 4 186 m2
4 150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506272

1 018 m2   972,50 PLN/m2
     
990 000,00 PLN szczegóły
Kanclerza Jana Łaskiego

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505566

249 m2 12 pokoi 3 815,26 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1925 Działka 632 m2
950 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505532

3 001 m2   59,65 PLN/m2
     
179 000,00 PLN szczegóły

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964505510

463 m2   13 995,68 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2012 Działka 2 050 m2
6 480 000,00 PLN szczegóły
Kaliny Jędrusik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964505701

43,12 m2 2 Pokoje 23 167,90 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2017  
999 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505807

22 641 m2   2,52 PLN/m2
     
57 000,00 PLN szczegóły
Akacjowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505398

1 600 m2   559,38 PLN/m2
     
895 000,00 PLN szczegóły
Radosna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964506352

189,20 m2 7 pokoi 16 913,32 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2010  
3 200 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505357

2 558 m2   95,00 PLN/m2
     
243 010,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505324

1 248 m2   110,00 PLN/m2
     
137 280,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: