Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Chylicka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506444

412 m2 7 pokoi 11 868,93 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 2 880 m2
4 890 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506357

1 165 m2   110,04 PLN/m2
     
128 200,00 PLN szczegóły
Aleja Jerzego Waszyngtona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964506328

34,93 m2 2 Pokoje 16 576,01 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 1962  
579 000,00 PLN szczegóły
rtm. Witolda Pileckiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506388

306,80 m2 5 pokoi 14 471,97 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 1 123 m2
4 440 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506157

1 594 m2   149,94 PLN/m2
     
239 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964506140

600 m2 12 pokoi 3 750,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1960 Działka 863 m2
2 250 000,00 PLN szczegóły
Leśnych Skrzatów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964505975

41,23 m2 2 Pokoje 14 528,26 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
599 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506130

1 128 m2   55,00 PLN/m2
     
62 040,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506120

19 900 m2   42,00 PLN/m2
     
835 800,00 PLN szczegóły
Sztormowa

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505803

149,80 m2 5 pokoi 13 951,94 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 396 m2
2 090 000,00 PLN szczegóły
Litewska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505783

849 m2   2 944,64 PLN/m2
     
2 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505677

3 049 m2   58,38 PLN/m2
     
178 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: