Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Ogrodowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507298

215,10 m2 6 pokoi 3 695,96 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1992 Działka 3 094 m2
795 000,00 PLN szczegóły
Zachodnia

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506758

4 750 m2   220,00 PLN/m2
     
1 045 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964506692

400 m2 12 pokoi 2 475,00 PLN/m2
    Działka 4 000 m2
990 000,00 PLN szczegóły

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521368

499,42 m2 15 pokoi 7 608,83 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1830 Działka 62 133 m2
3 800 000,00 PLN szczegóły
Adama Próchnika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964506638

81,94 m2 5 pokoi 7 566,51 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1915  
620 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511959

180 m2 6 pokoi 2 333,33 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 3 800 m2
420 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540963

31 612 m2   110,72 PLN/m2
     
3 500 000,00 PLN szczegóły
Jana Umińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964506574

35 m2 2 Pokoje 10 600,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
371 000,00 PLN szczegóły
Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964507561

93 m2 2 Pokoje 72,04 PLN/m2
Piętro 8 z (11) Rok budowy 2004  
6 700,00 PLN szczegóły
Michała Grażyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964506443

33,66 m2 2 Pokoje 12 982,77 PLN/m2
Piętro 4 z (7)    
437 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Warszawskich

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964506441

3 023,57 m2   1 157,57 PLN/m2
     
3 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507226

18 243 m2   18,03 PLN/m2
     
329 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: