Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Podlesie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551307

157 m2 4 Pokoje 7 961,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2016 Działka 1 000 m2
1 250 000,00 PLN szczegóły
Grenadierów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551309

47 m2 2 Pokoje 63,83 PLN/m2
Piętro 2 z (8) Rok budowy 2018  
3 000,00 PLN szczegóły
Adama Ciołkosza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551301

60,50 m2 3 Pokoje 12 545,45 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1992  
759 000,00 PLN szczegóły
Batalionu AK "Karpaty"

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551305

54 m2 2 Pokoje 22 222,22 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
1 200 000,00 PLN szczegóły
Kosynierów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551288

346 m2 6 pokoi 4 884,39 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1998 Działka 1 691 m2
1 690 000,00 PLN szczegóły
Komuny Paryskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551362

136,89 m2 4 Pokoje 12 411,43 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1939  
1 699 000,00 PLN szczegóły
Transportowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551291

318 m2 6 pokoi 3 459,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 665 m2
1 099 900,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551281

300 m2 6 pokoi 2 633,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 6 232 m2
790 000,00 PLN szczegóły
Kupiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551275

61,70 m2 2 Pokoje 5 494,33 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1919  
339 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551273

51,66 m2 2 Pokoje 19 008,90 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 1957  
982 000,00 PLN szczegóły
Drewniana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551268

101,35 m2 3 Pokoje 25 555,01 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1936  
2 590 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551264

61,62 m2 3 Pokoje 11 830,57 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2016  
729 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: